TAPK NARIU

TOBULĖK

Tobulink savo viešojo kalbėjimo ir lyderystės įgūdžius draugiškoje aplinkoje. Pasirinkęs mentorių ir vieną iš 11 tobulėjimo kelių, padedančių ugdyti daugiau kaip 300 skirtingų kompetencijų. 
Atrask savo neribotas galimybes, semkis įkvėpimo iš kitų ir pats tapk motyvatoriumi.  Lavink įgūdžius per patirtį ir praktiką - juk kalbėti viešai išmokstama tik kalbant viešai!

MOKYKIS

Naudokis „Toastmasters“ metodine medžiaga, pasirink tobulėjimo kryptį ir asmeninį mentorių – vieną iš klubo narių, kuris pusę metų tau padės. Be to, klubas kelis kartus per metus organizuoja savo srities profesionalų mokymus klubo nariams.
Sakyk kalbas ir gauk konstruktyvų grįžtamąjį ryšį bei palaikymą iš kitų klubo narių - tai padės atrasti savo stiprybes ir sužinoti tobulintinas sritis. O filmuota medžiaga suteiks galimybę pakartotinai savireflekcijai.

SUSIPAŽINK

Plėsk savo pažinčių ratą kartu su bendraminčiais. Mes visi atėjome prisijaukinti viešojo kalbėjimo baimę, atskleisti savąjį vidinį lyderį, todėl puikiai suprantame vieni kitus, norime ir galime padėti. Net jei manai, kad galėtum mirti iš baimės kalbant viešai, nepasitiki savimi, draugiška, pozityvi ir saugi aplinka padės nugalėti tavo baimes!

TAPK PASAULINĖS BENDRUOMENĖS DALIMI

„Toastmasters“ organizacija vienija 14700 klubų 144-iose šalyse. Tai visame pasaulyje žinoma viešojo kalbėjimo ir lyderystės organizacija, padedanti žmonėms tapti gerais pranešėjais, komunikatoriais ir lyderiais. Tapęs nariu turėsi galimybę nemokamai apsilankyti  bet kuriame „Toastmasters“ klubo susitikime visame pasaulyje. Kiekvieną naują kalbėjimo lygį pasiekusiems nariams, įteikiamas „Toastmasters“ sertifikatas.

ARBA

KLUBO SUSITIKIMAI VYKSTA KAS ANTRĄ SAVAITĘ, TREČIADIENIAIS.
PIRMI TRYS KARTAI - NEMOKAMAI!
IŠBANDYK!

NARYSTĖS ANKETA

Klubo nariais gali tapti visi pilnamečiai asmenys.
Nauji nariai moka vienkartinį 50 € stojamąjį mokestį.
Narystės mokestis – 120 € pusmečiui.
Organizacija yra ne pelno siekianti.
Visi pinigai už narystės mokestį paskirstomi nuomai,
mokesčiams ir renginių, mokymų organizavimui.

DAUGIAU INFORMACIJOS NARYSTE@TOASTMASTERS.LT