Toastmasters Kaunas – trečiasis oficialus TM klubas Lietuvoje

Džiugi žinias atskriejo iš už Atlanto – Toastmasters International įregistravo trečiąjį oficialų Toastmasters klubą Lietuvoje! Juo tapo kauniečių įkurtas klubas „Toastmasters Kaunas„.

„First Toastmasters of Lithuania“ klubo nariai sveikina kauniečius įsiliejus į gausią 13500 klubų vienijančią Toastmasters International „giminę“ :-)

Nuo šiol visi trys didieji Lietuvos miestai turės po vieną Toastmasters klubą. O tai jau yra daugiau nei turi latviai ir estai kartu paėmus!
Dabar Lietuvoje vienam milijonui gyventojų tenka vienas Toastmasters klubas. Estijoje – vienas klubas atstovauja 1,5 mln. gyventojų. Na, o Latvijoje – du milijonai gyventojų teturi vieną klubą. Iš to išplaukia, kad kitas TM klubas turėtų rastis Latvijoje. Juolab, kad Latvijoje dauguma gyventojų kalba latviškai arba rusiškai, o ten veikiantis vienintelis Toastmasters klubas šneka angliškai.

Teorija lieka teorija, o praktika sako, kad greičiausiai šeštasis Toastmasters klubas Baltijos šalyse atsiras Vilniuje. Apie tai rašėme ankstesnėje žinutėje.

Patogu tai, kad labai norint, galima sudalyvauti visų trijų Lietuvos klubų susitikimuose, nepraleidžiant nė vieno. Mat mūsų klubas renkasi pirmąjį ir trečiąjį mėnesio trečiadienį, o Kauno klubas – antrąjį ir ketvirtąjį trečiadienį.
Klaipėdiečių susitikimai vyksta pirmąjį ir trečiąjį mėnesio antradienį.

Vilniaus klubas sveikina kauniečius

Naujojo Kauno klubo (# 2675568) susitikimai rengiami KTU Socialinių mokslų fakultete, K. Donelaičio g. 20-318. Susitikimai vyksta nuo 19 val.

Visų Lietuvoje veikiančių Toastmasters klubų rekvizitus ir susitikimų laikus galite rasti „Toastmasters International“ interneto svetainėje paspaudus raudoną mygtuką „FIND “ ir pasirinkus šalį „Lithuania“.

Šiuo metu rezultatas rodomas toks:

Toastmasters International klubų paieška - Lietuva

Related Posts

No posts were found for display