Įkeliami renginiai

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau praėjo.

Viešojo kalbėjimo ir lyderystės klubo vakaras

gegužės 5 @ 19:00 - 21:00

| Nemokama
Pagaliau!
Pagaliau ateina ta diena, kai ir vėl galėsime visi susimatyti gyvai! Po daugiau kaip pusės metų pertraukos kviečiame visus į periodinį „First ToastMasters of Lithuania“ klubo susitikimą ir gyvai! Visų saugumui užtikrinti mes turėsime didesnę nei įprasta salę bei laikysimės visų oficialių reikalavimų. Tiems, kas gyvai sudalyvauti negali, ar dar nenori – taip pat turėsime ir Online versiją per Zoom, tad labai kviečiame visus vienaip ar kitaip šį trečiadinio vakarą sudalyvauti ir nekantraujame pasimatyti. Gyvai ar online rinktis jums!
O dalyvauti bus tikrai verta, nes mes ne tik girdėsime bei matysime net tris puikias, iš anksto pasiruoštas kalbas, bet ir turėsime nepaprastai įdomų svečią.
Gintautas Katulis – psichologas, lektorius, grupių santykių ekspertas mums papasakos ką reiškia būti psichologu viešajame kalbėjime. Bus tikrai įdomu ir smagu!
Jei ankščiau niekada neteko dalyvauti mūsų renginiuose, tai dabar pats metas tą padaryti pirmą kartą ir susipažinti, nes dalyvavimas galimas ir gyvai ir internetu, geros emocijos garantuotos, o pradėti kažkada juk reikia?!
Renginys yra nemokamas. Pradžia 19:00 val.
Renginys vyksta per Zoom platformą ir gyvai, tad svečiai ir nariai jungiamės per šią nuorodą: https://bit.ly/Toastmasteriai (išankstinė registracija nebūtina, bet būsime dėkingi jei čia paspausite mygtuką „dalyvauju“), o tie kurie norėtų sudalyvauti gyvai labai prašome būtinai užsiregistruoti ir čia: https://toastmasters.lt/registruokis/
Iki pasimatymo! 

Dalyvauti renginyje

Jūsų vardas *

Jūsų el. paštas *

Jūsų tel. numeris *

Informacija

Data:
gegužės 5
Laikas:
19:00 - 21:00
Kaina:
Nemokama
Event Categories:
,