Įkeliami renginiai

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau praėjo.

Tarptautinės viešojo kalbėjimo varžybos Vilniuje

kovo 19, 2016 @ 11:00 - 17:00

Dėmesio! Тestas! Atsakykite į klausimą: kas yra „viešasis kalbėjimas“?

A. Dalykas, kuris buvo svarbus antikos oratoriams, bet ne man.

B. Šis tas baisaus − veikla, kurios geriau vengti visais įmanomais būdais.

C. Bendravimo su auditorija ir jos įtikinimo menas, būtinas kiekvienam šiuolaikiniam veikliam žmogui.

Jei pasirinkote atsakymą „c“… Tiesą sakant, kad ir kokį atsakymą pasirinkote, šių metų kovo 19-ąją (šeštadienį) pasižymėkite savo kalendoriuje ir apibraukite keliskart, nes tą dieną Vilniuje vyks vienas svarbiausių metų renginių visiems, kurie domisi viešuoju kalbėjimu ir siekia gilinti šios srities žinias bei įgūdžius.

Šis renginys – tai tarptautinės viešojo kalbėjimo ir kalbų vertinimo varžybos, kuriose dėl geriausio oratoriaus ir vertintojo titulo varžysis dalyviai iš Lietuvos ir Latvijos.

 

Kaip tai atrodo? Varžybų dalyviai sako iš anksto pasiruoštas 5-7 min. trukmės kalbas įvairiomis temomis (anglų kalba, nes varžybos tarptautinės!) susirinkusiai auditorijai. Kiekvieną kalbą įvertina kompetentinga teisėjų komisija, kuri ir nusprendžia, kas šiais metais kalbėjo įtikinamiausiai. Taip pat vyks ir vertinimo varžybos. Dalyviai, t.y. besivaržantys dėl geriausio vertintojo titulo, išklausys vienos demonstracinės kalbos ir kiekvienas ją įvertins, apibendrins, pasidalins savo pastabomis ir pasiūlymais. Vertintojų pasirodymus taip pat atidžiai stebės patyrusių teisėjų komisija, kuri ir paskelbs dienos nugalėtojus: geriausią kalbėtoją ir geriasią vertintoją.

 

Kas dalyvauja? Varžybų dalyviai yra „Toastmasters International“ klubų − didžiausios tarptautinės organizacijos, vienijančios viešojo kalbėjimo ir lyderystės entuziastus bei profesionalus visame pasaulyje – nariai. Klubų susitikimuose nariai ugdo kalbėjimo įgūdžius, o patys geriausieji susitinka išmėginti jėgų ir iškalbos tarptautinėse varžybose.

 

Kodėl verta atvykti? Yra du patikrinti būdai mokytis kalbėti viešai. Pirmasis, be abejo, kalbėti pačiam. Antrasis – klausytis ir stebėti, kaip tai daro kiti. Šiose varžybose ne tik išgirsite pačių įvairiausių įkvepiančių, linksminančių ar verčiančių susimąstyti kalbų bei jų vertinimų, bet ir pasisemsite patirties bei idėjų savo veiklai, kalboms ar pranešimams.

 

Ypatingi svečiai? Varžybose laukiame ne tik stipriausių Baltijos šalių oratorių, bet ir ypatingos viešnios – komunikacijos specialistės, konsultantės ir „Toastmasters“ judėjimo Suomijoje pradininkės Tuire Vuolasvirta. Patyrusi kalbėtoja ir lyderė, vadovaujanti „Toastmasters International“ klubų tinklo apskričiai, vienijančiai 231 „Toastmasters“ klubą Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europos šalyse, pasidalins savo įžvalgomis apie lyderystę.

 

Kas dar? Dalyvavimas renginyje nemokamas. Ir, žinoma, mes čia atskleidėme dar toli gražu ne viską – registruokitės ir laukite daugiau įdomių detalių apie varžybas, jų dalyvius bei viešąjį kalbėjimą.

Registracija norintiems pasiklausyti, sudalyvauti ir net įvertinti: 

Dalyvauti renginyje

Jūsų vardas *

Jūsų el. paštas *

Jūsų tel. numeris *

Vieta

Europa City Vilnius
J. Jasinskio gatvė 14, Vilnius , 01112 Lietuva
+ Google žemėlapis

Informacija

Data:
kovo 19, 2016
Laikas:
11:00 - 17:00
Event Categories:
,
Renginių žymos: