Prestižinis „Toastmasters International“ apdovanojimas – rašytojui T. Buzanui

Prestižinis „Toastmasters International“ apdovanojimas –  rašytojui T. Buzanui

Vašingtone vykusioje 85-оjoje metinėje organizacijos „Toastmasters International“ konvencijoje buvo įteiktas vertingiausias organizacijos apdovanojimas –  „Golden Gavel“ („Auksinis kūjelis“). Juo pasaulinė lyderystės ir viešojo kalbėjimo entuziastų bendruomenė šiemet pagerbė Jungtinės Karalystės edukologą, tyrinėtoją ir konsultantą, daugelio knygų autorių Tonį Buzaną (Tony Buzan).

„Golden Gavel“ apdovanojimą „Toastmasters International“ nuo 1959 m. kasmet skiria asmenims, labiausiai pasižymėjusiems lyderystės ir komunikacijos srityje.

Niekam nekyla abejonių, kad T. Buzanas vertas tokio pripažinimo. Daugiau kaip 140 knygų, išverstų į 40 pasaulio kalbų autorius, 2011 m. nominuotas Nobelio taikos premijai, T. Buzanas pelnytai laikomas vienu didžiausių mokymosi, produktyvumo ir efektyvumo skatinimo disciplinų autoritetu.

Jis šiuolaikinei visuomenei atskleidė „Minčių žemėlapio“ kūrybinio mąstymo ir idėjų organizavimo metodą. Šis ir kiti T. Buzano pasiūlyti instrumentai bei įžvalgos žmonėms ir organizacijoms visame pasaulyje padeda ugdyti proto ir atminties galias, atskleisti savo potencialą ir kurti pasaulį keičiančias idėjas.

Džiaugiamės ir sveikiname! O štai, ką pats laureatas kalba apie „Toastmasters“ įvertinimą: