Paroda „Moderni mokykla 2014“

Paroda „Moderni mokykla 2014“

Rudens moksleivių atostogas mokytojai leido produktyviai, dalyvavo parodoje „Moderni mokykla 2014“, kur klausė įvairiausių paskaitų ir seminarų. Šiame nuostabiame renginyje dalyvavo ir „First Toastmasters of Lithuania“ atstovai. Mūsų paruoštą programą sudarė 4 dalis : „Kalbos organizavimas“ (Simonas Jakubauskas ir Evaldas Venskutonis); „Kūno kalba“ (Jūratė Rūkaitė); „Balso valdymas“ (Ana Suchanova ir Konstantinas Jurgaitis); „Mentorystė viešajame kalbėjime, kaip tai pritaikyti mokykloje“ (Sonata Čigienė). Mūsų įspūdžiai tik patys geriausi!

Keletas klubo narių atsiliepimų apie praėjusį renginį :

  • „Mokykla superinė, aplinka draugiška, moderni klasė netaip įpareigoja kaip didelė koferencijų salė. Švietimo darbuotojai paliko „žingeidžių“ įspūdį, konspektavo, klausinėjo, dalyvavo, tad drįsčiau teigti, kad Lietuvos švietimas patikimose rankose ir džiaugiuosi, kad prie to prisidėjome“ – K. Jurgaitis.
  • „Išėjom iš komforto zonos ribų ir puikiausiai tai pavyko, net geriau nei tikėjausi :)“ – A. Suchanova
  • „Malonu grįžtamojo ryšio anketoje prie klausimo „Ar seminaras atitiko jūsų lūkesčius?“, kuomet duota skalė pasirinkimui nuo 1 iki 5, atrasti parašyta 7 su prierašu „pranoko“ :)“ – S. Čigienė

Related Posts

No posts were found for display