Mums jau ŠEŠERI!

Mums jau ŠEŠERI!

1924 metų spalio mėnesį Kalifornijoje (JAV) buvo įkurta Toastmasters International organizacija, kuri plito po pasaulį ir skleidė savo filosofoją bei augino lyderius. Šiuo metu Toastmasters International apima 122 pasaulio šalis ir daugiau nei 14 000 klubų arba daugiau nei 290 000 narių.

Ne išimtis ir Lietuva. Pirmasis Lyderystės ir Viešojo kalbėjimo klubas buvo įkurtas Vilniuje, šaltą 2008 metų sausio mėn. Ir štai jau šešerius metus jis vienija bendraminčius, kurie mokosi vieni iš kitų bei savo žinias skleidžia aplinkiniams.

Šeštojo gimtadienio puota buvo surengta svetingoje Holiday Inn viešbučio aplinkoje. Šventinis vakaras buvo tikrai ypatingas: daug prezidentų vienoje vietoje, daug svečių (AČIŪ Toastmasters Kaunas nariams, kurie nepabūgo šalto oro ir atvyko į mūsų šventę), daug apdovanojimų, daug juoko ir žinoma tortas:)

Seržantė Birutė papasakojo klubo istoriją ir pakalbino visus buvusius klubo prezidentus: Vygandą Pikčiūną, Martyną Jurevičių, Vladą Sapranavičių, Laimą Valiukonytę bei dabartinę prezidentą Rasą Aleksaitytę. Visų palinkėjimai gimtadienio proga buvo nuostabūs ir ypatingi. AČIŪ.

Vakaro metu buvo išrinkti geriausieji kalbėtojai ir kalbų vertintojai. Šį kartą jais tapo: geriausias ekspromtas – Martynas Kriaučiūnas (buvęs klubo narys), geriausia pasiruošta kalba – Tomas Malinauskas  ir geriausias vertintojas – Nikas Martinėnas.

Šventinį vakarą reikia šventiškai paminėti, tad išrinkome labiausiai pasižymėjusius klubo narius pagal skirtingas nominacijas.

Metų naujoko vardą gavo Saulius Paulius Triponis,

Metų pokštininkas – Andrius Kalesnykas,

Metų mentorius – Andrius Kalesnykas,

Metų vertintojas – Hernrikas Kuryla,

Daugiausiai per paskutinius metus gavęs apdovanojimo juostelių – Henrikas Kuryla.

Ir tai dar ne pabaiga, nes pasveikinome tris klubo narius, įgyvendinusius kompetentingo lyderio programą – Tomą Malinauską, Martyną Jurevičių bei Niką Martinėną. Sveikinimai visiems!

Puikus šventinis vakaras nuostabioje kompanijoje. Ačiū organizatoriams, kurių paradui vadovavo Erikai Lukšė,  ir visiems dalyviams. Iki pasimatymo kituose susitikimuose.

Related Posts

No posts were found for display