Lietuvoje pirmą kartą lankysis pasaulio viešojo kalbėjimo čempionas

Lietuvoje pirmą kartą lankysis pasaulio viešojo kalbėjimo čempionas 

markboun

Balandžio 22-23 d. pirmą kartą Lietuvoje vyks tarptautinė viešojo kalbėjimo ir lyderystės klubų tinklo „Toastmasters International“  Baltijos regiono konferencija. Vilniuje susirinks viešojo kalbėjimo entuziastai iš Latvijos, Estijos, Suomijos bei Lietuvos.

Renginys sulauks ypatingų svečių. Specialiai į šią konferenciją atvyksta pasaulio viešojo kalbėjimo čempionas Markas Brownas iš JAV. Per pastaruosius 12 metų M. Brownas skaitė daugiau negu 3500 pranešimų visame pasaulyje. Amerikiečio klausėsi 1,7 milijono žmonių 4 žemynuose.

Konferencijos organizatoriai teigia, kad M.Browno vizitas Lietuvoje – didelė sėkmė, mat pranešėjas turi nuostabų humoro jausmą ir ypatingą gebėjimą įkvėpti žmones. Būdamas atviras ir kritiškas klausytojams jis padeda įveikti baimes ir atskleisti savo potencialą. Pasak organizatorių, M.Browno požiūris puikiai atspindi Vilniaus konferencijos temą „Passion  is the New Fashion“ (liet. Aistra yra nauja mada).

Kitas svarbus kviestinis svečias bus Andrei Popescu iš Rumunijos, sukaupęs daugiau kaip 17 metų organizacijų konsultavimo bei mokymų vedimo patirtį, per savo karjerą vedęs daugiau kaip 2000 mokymų. Jis yra vienas iš 30-ies „Carnegie Master“ mokymų vedėjų pasaulyje. A. Popescu konferencijoje dalinsis savo idėjomis ir įžvalgomis apie lyderystę ir viešąjį kalbėjimą.

„Toastmasters International“  Baltijos regiono konferencijos dalyviai klausys pranešimų ir galės lengvai įsitraukti į naudingus praktinius seminarus. Per renginį daug dėmesio sulauks varžybos, kuriose dalyvaus 15 klubų atstovai iš Baltijos šalių ir Suomijos. Viešojo kalbėjimo ir lyderystės klubų nariai rodys savo sugebėjimus siekdami pelnyti geriausios pasakytos kalbos ir geriausio kalbos įvertinimo titulus.

 

Registracija į konferenciją:

http://toastmasters.lt/conference/ arba https://www.facebook.com/vilniusconference/

Konferencija vyks 2017 m. balandžio 22-23 d., Vilniuje, Technopolis Ozas pastate, konferencijų salėje „Čiurlionis“,  J. Balčikonio g. 7, Vilnius.

Daugiau informacijos:

GRETA ŠIAUČIŪNAITĖ

El. p.: greta@toastmasters.lt

Telefonas: +370 672 87428