Laima Valiukonytė tapo CC ir ALB!

Laima Valiukonytė Trečiadieninis „First Toastmasters of Lithuania“ susitikimas buvo ne tik jubiliejinis (150-asis), bet ir įsimintinas klubui tuo, jog mūsų Prezidentė, pasakiusi 10-ąją kalbą, tapo Kompetetinga kalbėtoja, CC (Competent Communicator). Lyg to dar būtų maža, ji kartu tapo ir Patyrusia bronzine lydere, ALB (Advanced Leader Bronze). SVEIKINIMAI mūsų nuostabiausiąjai Prezidentei!

Laima Valiukonytė į klubą įstojo 2008 m. sausį (tik įkūrus klubą) ir jo nare buvo visą laiką, išskyrus vieną pusmetį. Įstabu dar ir tai, jog per paskutinius dvylika mėnesių Laima pelnė jau tris Toastmasters pasiekimus – be dabar pelnytų CC ir ALB, pernai metų pavasarį Laimai buvo suteiktas CL (Kompetetingos lyderės) vardas!

Šią savaitę Laima tapo jau trečiąja mūsų klubo istorijoje ALB (po Vlado Sapranavičiaus ir Remigijaus Gineičio) bei 13-ąja CC.

Kitame klubo susitikime (balandžio 17 d.) dar dvi klubo pareigūnės pasirįžo pasakyti dešimtąsias kalbas ir pelnyti CC vardą. Tai klubo Viceprezidentė narystei Milda Račiūnaitė bei Sekretorė Dovilė Jakniūnaitė. Tai bus pirmas kartas klubo istorijoje kai dviems pareigūnams suteikiamas įvertinimas oratorystės ar lyderystės srityje.

Related Posts

No posts were found for display