First Toastmasters of Lithuania viešojo kalbėjimo mokymai „Kito varianto“ lektoriams

Spalio 13 d. (šeštadienį) viešojo kalbėjimo  ir lyderystės klubas „First Toastmasters of Lithuania“ ves vienos dienos trukmės viešojo kalbėjimo mokymus neformalaus jaunimo ugdymo organizacijos „Kitas variantas“ lektoriams – savanoriams.

„Kito variantas“ – nevyriausybinė organizacija, siekianti suteikti vyresniųjų klasių moksleiviams tokių žinių, kurios yra kertinės tiesiant asmenybės kelią į sėkmę, laimę ir džiaugsmą bei kurių nesuteikia oficialioji Lietuvos švietimo sistema. Organizacijos lektoriai veda metų trukmės kassavaitinius užsiėmimus 10-12 klasių moksleiviams. Visi vedantieji yra savanoriai ir pinigų už savo metų darbą negauna nė lito.

Tad mūsų klubas remia šią kilnią iniciatyvą ir „Kito varianto“ lektoriams dovanoja dienos trukmės seminarą apie viešąjį kalbėjimą. Seminarą rengia 9 „First Toastmasters of Lithuania“ klubo nariai.

Seminarui vadovaus Andrius Kalesnykas, CC, kuriam tai jau trečiasis viešojo kalbėjimo seminaras „Kito varianto“ lektoriams.

Žemiau nuotrauka iš paskutinio klubo seminaro „Kito varianto“ lektoriams.

Viešojo kalbėjimo mokymai "Kito varianto" lektoriams

Andrius Kalesnykas – centre.

Languagesde>en YahooCEerror
Spalio 13 d. (šeštadienį) viešojo kalbėjimo ir lyderystės klubas First Toastmasters of Lithuania ves vienos dienos trukmės viešojo kalbėjimo mokymus neformalaus jaunimo ugdymo organizacijos Kitas variantas lektoriams – savanoriams.

Related Posts

No posts were found for display