2015 metų nominacijos ir apdovanotieji

2015 metų nominacijos ir apdovanotieji

Dar visai neseniai praūžė 8-tasis klubo First Toasmasters of Lithuania gimtadienis, bet įspūdžiai ir gera nuotaika išliko ilgam! Iš kiekvieno klubo susitikimo išeiname pakilios nuotaikos, įkvėpti naujų idėjų, patobulėję ir pasiryžę kitą kartą į sceną žengti su dar didesniu užsidegimu tapti geresniais kalbėtojais. Čia mus pasitinka jauki, draugiška ir motyvuojanti aplinka. Viso to nebūtų, jei neturėtume šaunių, aktyvių ir klubui atsidavusių žmonių. Žmonės – yra mūsų klubo pagrindas, o kiekvieno indėlis į mūsų klubo veiklą yra matomas ir vertinamas. Būtent todėl gimtadienio šventėje apdovanojome šauniausius ir labiausiai pasižymėjusius praėjusiais metais klubo narius. Buvo išdaytos metų pagreičio, pasiekimo, vertintojo, sugrįžimo, lūžio, kadro ir variklio nominacijos:

Greta Šiaučiūnaitė – “Metų pagreitis”

12647774_1214810211866598_1238705559_n

Tik įstojusi į klubą, Greta pradėjo aktyviai kaupti apdovanojimų juosteles ir 2015 metais sumušė rekordą: 3 geriausios pasiruoštos kalbos, 3 geriausi vertinimai ir 3 geriausi ekspromtai. Paklausta, ką jai reiškia šis apdovanojimas, pakomentavo: “Jis  man reiškia, kad esu tinkamoje bendruomenėje ir einu tinkama linkme. Jei „pagreitėjant“ galiu ir vieną kitą asmenį su savimi užkabint ir skrieti kartu, – išvis tobula ! Kasryt rašydama savo „5 min Journal“ skrendu mintimis su šiuo puodeliu- dovana.”

Andrius Kalesnykas – “Metų pasiekimas”

20160131_222547

Nuo praeitų metų Liepos mėnesio, mes oficialiai tapome Toastmasters International nariais ir gavome teisę dalyvauti visose TM tarptautinėse varžybose. 95 District Division K humorsitinių kalbų varžybose 3-ią vietą laimėjo nusipelnęs ir ilgametis klubo narys, humoristinių kalbų asas – Andrius Kalesnykas. Dovana Andriui nuo toastmasterių– teleskopiniai įrankiai, kad siektų ir pasiektų dar aukštesnio lygio laimėjimų.

Paprašytas pakomentuoti savo nominaciją Andrius buvo labai kuklus: “Šis apdovanojimas mane labai nustebino. Tikrai nesitikėjau, nes rankos pirštų neužtektų suskaičiuoti klube žmones, kurie yra verti šią nominaciją laimėti. O dovaną 1 metro ilgio šakutę ir šaukštą panaudoju namie savaitgaliais pusryčiaudamas lovoje :))

Darius Keras – “Metų vertintojas”

Vertintojas_2015

Mūsų klube svarbu ne tik sakyti kalbas, bet ir jas įvertinti. Sakyti kalbas galima visur, o jas vertinti ir už geriausią vertinimą gauti apdovanojimų juosteles – tik mūsų klube. Geriausias šiais metais ir net 4 apdovanojimų juosteles pelnė Darius Keras.

Dovana nuo Toastmaterių – tarkos ir pipirai, kad rastų taiklių žodžių konstruktyviai kritikai ir padėtų mūsų kalboms tapti dar skanesnėms.

Dariaus komentaras apie gautą apdovanojimą buvo subtilus ir taiklus, kaip ir jo vertinimai: “Žodžiais, ištartais ir užrašytais, kuriame santykį su mus supančiais žmonėmis. Kiekvienas geras žodis, kiekviena taikli įžvalga ar laiku išsakyta mintis, gali tapti tiltu didesnei bendrystei. Kiekvienas pripažintas ar palankiai įvertintas žodis praturtina suvokimu, kad kažką darome teisingai. “

Žygimantas Kocius – “Metų sugrįžimas”

DSC_9113

Kartais atsitinka taip, kad dėl įvairių priežaščių kai kurie mūsų nariai kurį laiką negali dalyvauti susitikimuose, tačiau jie visada yra laukiami ir skatinami sugrįžti. Vienas jų grįžo su trenksmu – per vieną vakarą iš karto laimėjo dvi juosteles – geriausio ekspromto ir geriausio vertintojo, – to niekam 2015 metais pasiekti nepavyko. Dovana Žygimantui– pakraunamas žibintuvėlis, kad visada rastų kelią atgal į klubą. Laureatas apie savo apdovanojimą kalbėjo taip:   „Metų sugrįžimo“ nominacija man labai svarbi. Tai parodo, kad klube esu mylimas ir vertinamas. Ir visiškai nesvarbu kokie ironiški mano pasisakymai bebūtų, esu visada laukiamas.   Prizas naudojamas namų ūkyje pagal paskirtį. Vakarais, einant į lauko būdelę, šis mėlynas šviečiantis padarėlis man visada rodo kelią!”

Asta Maigaitė – “Metų kadras”

IMG_4156

Visiems žinomas liaudies posakis “Sutinka pagal rūbą, pagal protą išlydi”. Jis galioja ir mūsų klubui, todėl labai svarbu, kad mūsų klubo “rūbas” būtų tinkamas. Ši nominacija atiteko žmogui, kuris labiausiai rūpinosi klubo įvaizdžiu – Facebook paskyroje, susitikimuose Taline, Borose ir kitur. Asta apie apdovanojimą sakė: ” Gauta nominacija man asmeniškai labai svarbi ir maloni. Pasirodo, mano mėgėjiškas pomėgis ir darbai (nuotraukos) buvo pastebėtas ir  net įvertintas!  Gaudyti kadrus man yra malonumas, bet dar didesnis malonumas, kai klubo nariai ar tiesiog vakaro svečiai sutinka pozuoti arba tiesiog „pasirašo“ kokiai nors mano „fotokadro“ idėjai. Tai labai smagu man ir tikiuosi, kad kažkada vėliau, žiūrėdami į nuotraukas, galvos ne tik „kaip aš čia atrodau“, bet ir prisimins tos akimirkos emocijas arba patį kadro darymo procesą. Todėl ši nominacija turėtų būti ne tik man, bet ir kiekvienam, kuris sutiko ir buvo kadre. O simbolinę dovaną “akinius-rėmelius”, skirtą plėsti akiratį su ypač padidintais akiniais man pasitarnauja skaitant knygas ir ieškant idėjų ar minčių „tarp eilučių“ ruošiantis kalbai. Ačiū! “

Kasparas Tolkušinas – “Metų lūžis”

metu luzis (1)

Kartais žvaigždei sužibėti visu ryškumu reikia šiek tiek laiko, taip ir mūsų Kasparo žvaigždė po truputį sužibo, o 2015 metais tiesiog sutviskėjo . Už įsimintus šokius Talino scenoje, susitikimų filmavimą, bei mums visiems padovanotą šią gimtadienio šventę – valio tariame pagrindiniam organizatoriui – Kasparui.  Kaip jis pats sakė, ši nominacija jam reiškia labai daug: “Pamenu 7-ojo gimtadienio metu baikščiai žvilgčiojau iš auditorijos būdamas svečiu, o štai per 8-ąjį gimtadienį jau drąsiai valgiau gimtadienio tortą kartu su nuostabiais draugais toastmasteriečiais. Supratau, kad tobulėjimo lūžį pirmyn galime žengti ne tik sakydami kalbas, bet ir imdamiesi aktyvaus dalyvavimo klubo veikloje. Noriu padėkoti visai 8-ojo gimtadienio organizatorių komandai, kurių dėka šis gimtadienis buvo ypatingas :) Ačiū JUMS! Mano prizas – tai gėlėtas daugiafunkcinis plaktukas, kuris atsisuka ir jame telpa dar keturi įrankiai :) Prieš leisdamasis į kelionę dabar visuomet galiu nesunkiai ir tvirtai prisisukti mašinos ratus. Beje jei tektų išsilaipinti negyvenamoje saloje, būtinai pasiimčiau savo prizą kartu. “

Ana Suchanova – “Metų variklis”

20160204_221204

Ši nominacija teko žmogui, kuris iš tiesų daug savo jėgų ir laiko atiduoda First Toastmasters of Lithuania klubui. Mūsų prezidentės Anos entuziazmas ir energija neišsenka ir užkrečia visus klubo narius. Ana tikino, kad ši nominacija jai reiškia pasitikėjimą:c “Užsidegimas mane lydi ir toliau tarnauti klubo labui. Išties nominacija veikia kaip įjungtas variklis! Juntu dėkingumą, kad mūsų klubiečiai veržliai juda į priekį siekdami tiek viešojo kalbėjimo, tiek lyderystės srityje nusistatytų tikslų. 8 klubo gimtadienis buvo įspūdingas su daug pozityvios energijos dėl klubiečių-toastmasteriečių šeimos! Ačiū klubiečiai, kad esate ir dovanojate savo šypsenas.  Prizą – plakiklį, kad visuomet pakaktų energijos ir toliau „plakti“ klubo gyvenimą iki standžių putų, – naudoju kiaušinių plakimui. Turiu tikslą išmokti skanų pyragą iškepti.  O čia tai iššūkis!”

Taigi praėję metai First Toastmasters of Lithuania klubui iš tiesų buvo įspūdingi. Ir jie nebūtų tokie buvę, jei ne šie mūsų nariai. Tikime, kad  ir šiais, 2016-siais mūsų laukia dar daugiau galimybių tobulėti, dar daugiau juostelių, dar daugiau laimėjimų!

 

Related Posts

No posts were found for display