Kontaktai

Asociacija “First Toastmasters LT”

Kodas: 302396252
Klubo numeris “Toastmasters International“: 1121119
El. p.: info@toastmasters.lt
Telefonas: +370 614 41610
Adresas korespondencijai: L. Giros g. 72-9, LT-06323, Vilnius

Susitikimų vieta
Verslo centras „Verslo trikampis“ Konferencijų salė A J. Jasinskio g. 16C, Vilnius

Parama
Skirk 2% pajamų mokesčio Toastmasters klubui


 

Klubo pareigūnų komanda


Artūras Pučėta
Prezidentas

El. p.: arturas@toastmasters.lt
Telefonas: +370 614 41610

 


 

Artiom Napadiuk
VP mokymams

El. p.: artiom@toastmasters.lt
Telefonas: +370 656 26596




Edita Grėbliūnaitė
VP narystei

El. p.: edita@toastmasters.lt

 



Lineta Navickaitė N.

VP viešiesiems ryšiams

El. p.: lineta@toastmasters.lt
Telefonas: +370 696 79733

 



 

Ona Jarmalavičiutė
Sekretorė

El. p.: ona@toastmasters.lt

 



 

Aleksandr Vybornyj
Iždininkas

El. p.: aleksandr@toastmasters.lt

 



Daiva Gelažienė

Seržantė

El. p.: daiva@toastmasters.lt 

 


 

Susisiekite su mumis

Jūsų vardas *

Jūsų el. paštas *

Žinutė